Planeta Gaja cz.1

Przenieśmy się na chwilę do baśniowej krainy zwanej Gają. W tej krainie nie ma niestety magii ale jest metafizyka. Dlatego, że przenosimy się do krainy nieistniejącej, wyłączmy filtry przez które widzimy świat. Gdybyśmy ich nie wyłączyli, nie moglibyśmy nigdy rozkoszować się np. oglądaniem filmu Opowieści z Narni. Na wszystko co fantastyczne odpowiadalibyśmy- „łee to nie prawda, gnomy nie istnieją, nie będę tego oglądał, to głupie”.

Na planecie Gaja istniało życie, rozwijało się od miliardów lat, wykształciły się bardzo zaawansowane organizmy żywe. Najbardziej rozwinięci byli Humanoidzi, niektórzy twierdzili, że jako jedyni posiadają duszę- cząstkę metafizyczną.
Wśród Humanoidów występowały jednostki obdażone wyższą inteligencją ponad ogół.

Jednostki te nauczyły się kontrolować resztę swoich braci- tych gorszych, głupszych można powiedzieć. Naturalnie nie mogły ich szanować widząc jak „gorsi” idą przez życie, sterowani zwierzęcymi odruchami, jedynie ułagodzonymi przez cywilizację w której żyli. Dam przykład- kiedyś podobno Humanoidzi zabili swojego Boga który zszedł na ich planetę. Zabili go bezmyślnie, rzucali kamieniami i opluwali. Czy taki gatunek zasługuje na szacunek? Na pewno nie na szacunek od klasy można rzec „wyższej”. Konstrutorzy kilkaset lat temu zjednoczyli się i do dziś sterują losami planety.

Klasa wyższa zawsze snuła wizje. Chciałbym się skupić na poszlakach odnośnie najnowszego planu:

1966 rok- raport z Żelaznej Góry.
Główne założenie planu:

Społeczeństwo nie czujące zagrożenia kwestionuje władzę.

„…utworzenie światowych sił policyjnych, wprowadzenie
nowoczesnych form niewolnictwa, eugeniki, eutanazji, masowego
dobrobytu, wymyślenie nowych quasi-religijnych mitów na okoliczność
nowych zagrożeń globalnych oraz w przesadny sposób rozwijał problem
ochrony środowiska, nawołując do stworzenia licznych rządowych
mechanizmów kontroli i subwencjonowania. Ale te zagrożenia były za
mało wiarygodne i mobilizujące. Dlatego trzeba było problem stworzyć.
Raport uznał ze zagrożenie środowiskowe będzie najbardziej nadające
się do manipulacji.”1980- Kamienie z Georgii
Powstaje nowe „Stonehenge”. Grupa ludzi zleca ustawienie monumentu o zastanawiającej tematyce. Na kamieniach napisane jest:

– Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000, w nieustannej równowadze z naturą, 

– Mądrze kieruj reprodukcją,

– Jednocz ludzkość,

– Kieruj się namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów,

– Chroń ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami,

– Pozwól wszystkim narodom rządzić i rozwiązuj problemy na forum światowym,

– Unikaj nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników,

– Równoważ prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi,

– Nagradzaj prawdę – piękno – miłość – szukaj harmonii w nieskończoności,

– Nie bądź rakiem dla Ziemi – zostaw miejsce dla natury.

1995- Ciekawostka- lotnisko w Denver. Ufundowane przez prywatnego inwestora.
Najciekawsze są symbole ukryte na lotnisku:

Płyta z informacjami o fundatorach. Jest też informacja o kapsule ukrytej pod płytą, z wiadomością do mieszkańców Colorado. Ma być otwarta w 2094 roku.

Nie tylko lotnisko w Denver posiada murale. Znajdują się one w wielu znaczacych miejscach. Obraz poniżej znajduje się w lobby Bank Of America, wymaga pewnego opisu. Ja znalazłem taki:
Osoby dyskutujące to konstruktorzy dzisiejszego świata, są poza szachownicą. Chłopiec na szachownicy (szachownica to też ważny szczegół), to nowe pokolenie konstruktorów (aryjczyk, stopy ustawione w kąt 90 stopni, ważne). Kobieta w prostopadłościanie, zawieszona na sznurkach, to typowy mieszkaniec planety. Sterowany, oraz zamknięty w swoim ograniczonym świecie. Płonące drzewo to analogia do pism Starego Testamentu. Symbolika konstruktorów określa swoich najwyższych rangą członków, jako „stojących przy płonącym krzewie”.
Piramida w oddali symbolizuje ostateczną tajemnicę. Schody to droga do oświecenia, czarne słońce oznacza coś niewidocznego, niedostępnego dla niewtajemniczonych.
Czemu ktoś miałby umieszczać taki obraz w takim miejscu? Pewnie „dla jaj”, jak to w „Kiepskich” mawiali.

Chłopiec z muralu występuje także na lotnisku w Denver. Jest pionierem i zbawcą, przekuwa miecz na lemiesz:

Na mnie te obrazy robią wrażenie. Czuję ich doniosłość, wszystko ma swój cel i sens. Kryją przesłanie.

Przeskoczmy trochę:
2012- Anglia, otwarcie igrzysk olimpijskich. Stadion z oświetleniem w kształcie symboli konstruktorów. Czterogodzinna ceremonia kosztowała około 100 milionów złotych. Mamy w niej:
-tematykę służby zdrowia NHS (NFZ angielski), generalnie motyw służby zdrowia. Łóżka szpitalne, lekarzy, pielęgniarki a w łóżkach dzieci
-są potwory atakujące dzieci (czyżby wirus?). Chora jest nawet kukła w stroju oficjalnym. Co więcej, bardzo podobna do obecnego premiera UK
-zahipnotyzowani lekarze nie reagują, nie walczą z potworami, nie pomagają dzieciom
-z nieba spadają kobiety z parasolami które przeganiają potwory (czyżby panaceum na wirusa?), szkoda tylko, że ubrane są na czarno a nie np. na niebiesko
-na koniec lekarze i pielęgniarki zaczynają tańczyć


2020-2021rok: Lekarze i pielęgniarki na całym świecie świętują tańcem.

Ceremonia otwarcia do oglądnięcia tu:

YT skasował ale jest miror:
https://www.cda.pl/video/5158875ac


Ktoś powie- naciągane. „To jest sztuka, sztuki się nie ocenia i ona tam nic nie widzi”.
Tak napisała mi koleżanka z Niemiec, mieszkająca w Kanadzie. W sumie chyba jest wegetarianką, i popiera Bidena (bo Trump zły. To, że jako jedyny prezydent od lat nie wywołał wojny jest pomijane. Fejsbuk uważa to za fake news, bo przecież wydał rozkaz zbombardowania jakichś kibli na dzikim wschodzie, gdzie nikogo nie było- taka była jego wojna).

Teraz będzie zmasowany atak symboliki.

Ale „Przecież ludzie są dobrzy”, „ktoś na pewno by się tym zajął, są od tego organizacje”, „dlaczego ktoś miałby tak perfidnie wyjawiać swoje sekrety” – zakrzyknie kobieta z prostopadłościanu.

Tu cytat:
Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

2019- She’s world wide icon- Madanaa:
Można włączyć napisy, nawet przetłumaczyć na polski.

Widzimy tu Madonnę w koronie, z opaską na oko, ludzi z maskach przeciwgazowych na których dmucha, i oni upadają. Kobieta w koronie dmucha na ludzi w maskach, i oni padają- jakby była czymś zarażona. Niedorzeczny pomysł :). Nie można tak łączyć faktów…
Scena oczywiście jest w kształcie symboli konstruktorów- cyrkla.
Na jej ubiorze znajduje się symbol odwróconego krzyża- symbol satanistyczny.
Na ręku ma czerwoną opaskę- sybol wyznawców Baala, czy innego satana.
Czywiście żaden Baal nie istnieje, ale jest elementem mitologii którą niektórzy się posługują, i która ich łączy.

„Są tacy naiwni, myślą, że nie jesteśmy czujni na ich występki. My wiemy, ale nie jesteśmy jeszczcze gotowi do działania. Zawierucha nie jest w powietrzu, jest w nas. Chcę Ci opowiedzieć o miłości i samotności. Ale już robi się późno. Czy nie słyszysz tego przez kaptur swojej drogiej bluzy? Wiatr zaczyna wiać.” – i dmucha na ludzi w maskach a oni padają, w tle ogień. Po czym murzyn śpiewa „Mambo, dżambo” i lecimy dalej.
„Nie każdy przejdzie do przyszłości, nie każdy uczy się z przeszłości, nie każdy może przejść do przyszłości, nie każdy kto w niej jest przetrwa. Nie obudziłeś się”
Są tam jeszcze fragmenty typu:
„Widzę znaki. Po prostu uwolnij swój umysł.”
„Poświęciłeś zbyt wiele czasu próbując przetrwać. Tak jak osobie z twojej przeszłości, pozwól jej umrzeć. Pozwól swojemu światłu błyszczeć”

To są bezpośrednie cytaty z występu, a raczej rytuału. W trakcie wali się jeszcze statua wolności, na koniec wszyscy wpadają do ognia pod wielkim napisem OBUDŹ SIĘ.
Oni mówią OBUDŹ SIĘ- ty się nie budzisz- jesteś sam sobie winny. Idź i rób co każe ci oficjalna narracja.

Konstruktorzy lubują się w symbolice. Mogą ją prezentować światu (jako przekaz dla wszystkich członków). Kobieta na sznurkach nic tu nie zobaczy dziwnego. Żadne oficjalne media na świecie nie skomentują tego, ponieważ wszystkie są już sprzedane w jedne ręce. Jeżeli chodzi o tą eurowizję, to media skupiły się na palestyńskiej i izraelskiej fladze które były obok siebie.
Dlaczego telewizja Trwam miała kilka lat temu stracić koncesję na nadawanie? To był straszak żeby nie fikali, i trzymali się narracji.

Odwrócone krzyże. Pani Melindzie Gates (żona Billa) też się krzyż przypadkiem odwrócił:Na dobitę wrzucam okładkę albumu, z którego pochodzi występ. Trzeba zwrócić uwagę na markę maszyny do pisania:

Tak, dobrze widzisz. Maszyna jest marki CORONA (dobrze, że nie 19 bo byśmy się czegoś zaczeli domyślać). Kiedyś ktoś napisał, że jakby papież przebrał się za diabła i wyszedł na balkon to ludzie pomyśleliby, że to performens i nic się nie stało.

Na poniższym filmie jest wielka ceremonia konstruktorów. Chyba poza ksieciem Anglii, nie ma tam nikogo ważniejszego, ani celebrytów. Nie można sobie pozwolić np. na to żeby zebrali się tam aktorzy, piosenkarze, politycy. To już by się rzucało w oczy.

Może w filmie „Oni żyją, My śpimy”, wcale nie chodzi o jakąś marsjańską rasę?

Film jest o okularach, po założeniu których widzi się prawdę.

Pamiętaj- Oko patrzy:

Jeżeli zastanawiasz się jakim trzeba być człowiekiem, żeby nosić odwrócony krzyż i się tym chwalić, obejrzyj to. Wyciągnij wnioski bez uprzedzeń:

W powyższym filmie, prowadzący mówi o Hitlerze który zabił 6 milionów żydów. Nie wspomina o Polakach i innych nacjach. Jest to też interesujący temat na kiedyś. Na ten moment na świecie jest tylko jedna poszkodowana nacja, a obozy były polskie.
Zapadło mi w pamięć stwierdzenie: „Jeżeli chcesz się dowiedzieć kto jest twoim panem, pomyśl kogo nie możesz krytykować”.


„Jako ludzie jesteśmy bardziej skłonni uwieżyć w coś czego nie widzimy, niż w to co widzimy. „

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: