Proces

Proces. Franza Kafki. Niestety.

Nie czytaj tego kiedy masz zabiegany dzień. Przygotuj się, włącz słuchawki i poczuj, że napisał to żywy człowiek. Taki jak Ty. Napisał to z głębi serca.

Obecna sytuacja zmusza mnie do napisania czegoś. Miałem nie pisać ale z racji, że pojechałem sobie „w dupę na raki” to napiszę.
Chcieliśmy pojechać do Tajlandii. Kiedy dowiedziałem się jak to wygląda dałem sobie spokój. Nie polecę także w inne miejsce bo świat turystyczny w 99% tak wygląda.
Opanowało nas szaleństwo. Nasze mózgi okazały się nieprzydatne. Przydatne tylko w prymitywnych celach oraz socjalnych.
Czy to widzieli rządzący już w czasach dynastii Ming czy jak jej tam? Czy widzieli, że ludzie są beznadziejni? Raczej tak. Dlatego to oni rządzili tymi marionetkami.

Nawet nie wiem co miałbym napisać. To tak jak trafić do przedszkola w wieku 20 lat. Co tym dzieciom tłumaczyć? Nawet nie ma wspólnej płaszczyzny.
Dlatego wypadałoby się oddalić ale nawet nie ma gdzie. Prawie wszędzie przedszkole.
Jeszcze jakby mieć pięć milionów na koncie na pocieszenie. Można by się odciąć korzystając z życia i spotykać tylko z przyjaciółmi. Zatopić w hedonizmie i pokazać wszystkim faka. W końcu dziś tylko to się liczy. Nowe salonowe audi na kostce przed domem i totalne wycofanie. Niestety tego nie mam i liczę na to, że nie będę samotny w świecie z tym co widzę. Chociaż kto wie? Może wylazłbym w tych swoich markowych kapciach i dalej wygłaszał poglądy.

Z racji, że po owocnych latach pracy, jestem z wyboru bezrobotny, mam czas. Czas ten pozwala zanurzyć się w gąszczu wydarzeń dzisiejszego świata.
I wiecie co ? Nawet nie wiem jak to ubrać w słowa. Po prostu opadają ręce oraz pióra. Nigdy nie przypuszczałem, że dożyjemy teraźniejszości.

Pepe nie wiedział po co są imigranci w europie. Teraz już wie. Muszą rozbić możliwość zjednoczenia narodów jako jedności kultury i poglądów.

Ludzie uwierzyli telewizji, politykom oraz rządowi. Nie uwierzyli za to swoim oczom. Jestem przeciwnikiem religii która w pewnym momencie życia ogranicza dziecko i wtłacza mu do głowy odpowiedzi. Religia jest nie groźna oraz jest wtłaczana w najbardziej chłonnych latach dzieciństwa. Nie przypuszczałem, że da się to powtórzyć w dorosłym życiu.
Powtórzyć, czyli dać ludziom nową religię i nowy system wierzeń. System którego się nie poddaje w wątpliwość i nie analizuje. Dogmaty wiary płyną z nadajnika.
Skoro dogmaty zostały już przyjęte to plan można wdrożyć.
W momencie kiedy myślałem, że jestem blisko zrozumienia na czym polega plan, analizując ekonomię i geopolitykę, dowiedziałem się czegoś więcej. Incepcja w incepcji.

Kiedyś wrzucałem filmy z występu Madonny, otwarcia olimpiady 2012 (który to film zniknął z YT i próbuję znaleźć kopię), wrzucałem obrazy z metafizycznymi dziełami. Po co to komu i na co to komu? Myślę, że znalazłem na to pewną odpowiedź ale nawet dla mnie to w pewnym sensie zbyt grube. Nie napiszę tego tu.

Teraz coś o ludzkim rozdwojeniu jaźni. Tu już nie chodzi o to, że telewizja tak mówi, policja wykonuje. Tu chodzi o postawę ludzi których spotykam i bezsensowne, niezgodne z rozsądkiem rzeczy które mówią. Mam dyplom inżyniera i uczono nas, żeby robić badania. Analizować wyniki. To robię, analizuję to co widzę i robię wyniki.


Wybuchła epidemia i przyjęcie preparatu miało uratować ludzi. Ludzi nie uratowało. Zamiast tego, w najbardziej posłusznych narodach mamy najwięcej przypadków zachorowań. To się pogarsza i nakręca.
Do tego preparat powstał hiper szybko, w nowoczesnej, nigdy nie stosowanej technologii. Jakby tylko czekał na powstanie. Nam się wydaje, że procesor komputerowy to jest mega technologia ale skąd mamy wiedzieć jaka już istnieje w kwestii medycyny? Przed 2000 rokiem sklonowano owcę Dolly.
Do tego podpisujesz, że zgadzasz się na udział w eksperymencie medycznym (nie tymi słowami) którym właśnie to jest w obecnym momencie. Dokumenty na temat produkcji i testów preparatu zostały utajnione gdzieś do ponad 2070 roku.
Nikt nie bierze za to odpowiedzialności. Bierzesz tylko Ty !

Jednym zdaniem:
Są na świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły.


Edit 08.01.2022:
Jednak coś się zmieniło. Sędzia w USA nie zgodził się na utajnienie danych do 2076 roku, nakazał dodatkowo udostępnić je w ciągu 8 miesięcy.
Wiecie jak tworzą się teorie spiskowe? To Wam powiem. Ot teraz i tu wymyślam kolejną. Austria wycofała się z obowiązku injekcji. Czyżby miało to związek z odtajnieniem?
Może te obowiązki nigdy nie miały mieć miejsca, miejsce miało mieć tylko straszenie.
Jak do tej pory patrząc na nasze podwórko, nikt nie złamał konstytucji bezpośrednio. Dalej nie musisz przebywać w kwarantannie, dalej nie musisz nosić maski, dalej nie musisz przyjmować injekcji. Nikt Cię za to nie ukarze chyba, że sam się na to zgodzisz. Tak więc stąpamy po cienkim lodzie ale nie kruszymy go.

Ps. jeżeli to nie dezinformacja to szef Reutersa, największego fact-checkera, był zatrudniony w Fajzerze. Przypadeg jak wiele innych.

Cały świat to teraz taki przypadek.

Ostatnio przekonałem się czym jest cenzura. Wiedziałem to wszystko już wcześniej, ale na ten moment to dobry przykład. Nagrałem sylwester w TVP i tysiące ludzi bez masek. Wrzuciłem to na zbuka. Napisałem „Żyjemy w matrixie. Wpisujcie absurdy naszych czasów”. Post przetrwał 20 sekund i zebrał dwa komentarze, po czym znikł:

Cytat:

Ja już tego nie pamiętam ale czy my czasem nie żyliśmy już w stanie wojennym, cenzurze i socjalizmie?

Nasi włodarze muszą się śpieszyć. Ciążą na nich zobowiązania:

Nowa normalność w niektórych krajach wygląda tak:

4 myśli w temacie “Proces

  1. Na odchodne jej córka podała mi tytuł „Holograficzny wszechświat”, ale to chyba nie o nią chodziło. Dziś mieliśmy być u nich i bym pożyczył. Niestety coś im wypadło. Będę pamiętał żeby to tu napisać.

   Niedawno opublikowałem wpis „Skąd wziął się wszechświat”. Nie czytałem książki „Holograficzny wszechświat” ale coś jest tu na rzeczy.

   Polubienie

   1. Autor książki „Wędrówka dusz” którą poleciła mi ciotka, przedstawia dosyć zachęcającą ideę reinkarnacji. Poza tym, roztacza też wizję tego co będzie po śmierci. Na czym to polega dokladnie. Nie jestem przekonany co do jego wizji. Jest zbyt „ludzka”.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: